KĀ VISS NOTIEK

 Saskaņā ar Latvijas Republikas likumdšanu jebkura fiziskā persona, kura ir sasniegusi 21 g.v., ir tiesīga noformēt līzingu automašīnas iegādei.

NOFORMĒŠANA MĀJASLAPĀ

  1. Aizpildiet līzinga noformēšanas anketu.
  2. Pēc tam ar Jums sazināies finanšu speciālists..
  3. Ja atbilde par līzinga piešķiršanu automašīnai, kuru Jūs izvēlējāties, būs pozitīva, tad gaidīsim Jūs mūsu birojā, lai parakstītu līgumu.
  4. VIENAS STUNDAS laikā pēc līguma noslēgšanas Jūsu kontā tiks ieskaitīta visa summa, kas nepieciešama Jūsu jaunās automašīnas iegādei.

NOFORMĒŠANA BIROJĀ

Ja autolīzingu vēlaties noformēt klātienē mūsu birojā, līdzi jāņem:

  1. Pase vai ID-karte.
  2. Bankas izraksts par ienākumiem pēdējā pusgada laikā vai jābūt iespējai piekļūt savai internetbankai, lai varētu apskatīties ienākumu vēsturi uz vietas mūsu birojā.
  3. Ja atbilde par līzinga piešķiršanu automašīnai, kuru Jūs izvēlējāties, būs pozitīva, tad gaidīsim Jūs mūsu birojā, lai parakstītu līgumu
  4. VIENAS STUNDAS laikā pēc līguma noslēgšanās Jūsu kontā tiks ieskaitīta visa summa, kas nepieciešama Jūsu jaunās automašīnas iegādei.

Noformēsim arī līzingu JEBKURAI Jūsu vēlamai automašīnai vai jebkuram citam transportlīdzeklim (motorlaiva, traktors, motocikls u.c.).

AUTOLĪZINGA NOMAKSA PIRMS TERMIŅA

  1. Nomaksājot autolīzingu pirms termiņa, soda procenti un procenti par neizmantotājiem mēnešiem vai gadiem netiek uzskaitīti.
  2. Ja Jūs izlemsiet nomaksāt autolīzingu pirms termiņa un pilnā apmērā, sazinieties ar finanšu speciālistu un precizējiet atlikušo summu.